back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shkolla e Lartë Pedagogjike Gjakovë

Din Mehmeti (1929-2010) – Si shpëtoi poeti i madh nga ekzekutimi në vitin 1999? nga Vlash Prendi

Din Mehmeti (1929-2010) Si shpëtoi poeti i madh nga ekzekutimi në vitin 1999? nga Vlash Prendi Dhimbje dhe lotë pati në sytë e intelektualëve dhe patriotëve shqiptarë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.