back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shkëlzen Doli

Koncerti i Filarmonisë së Vienës, Shkëlzen Doli dhe Muzika Shqiptare

Koncerti i Filarmonisë së Vienës, Shkëlzen Doli dhe Muzika Shqiptare Përmbledhje shkrimesh Muzikë shqiptare në koncertin e Filarmonisë së Vienës 1 janar 2015 Si tashmë njihet në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.