Nyjet-Arkivit për » Shën Lasgushi «

Shën Lasgushi – Shenjtor i Lirikës Shqiptare

Shën Lasgushi – Shenjtor i Lirikës Shqiptare Shën Lasgushi, desh dhe dëshira iu realizua… Shkoi në Shënjtëri më pas se shkoi në vdekje Enveri. Shën Lasgushi sot është ikonë në çdo Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook