back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Sabotatorët e Maliqit"

“T’i shqyejmë dhe zhdukim sabotatorët e Maliqit” – nga Kastriot Dervishi

“T'i shqyejmë dhe zhdukim sabotatorët e Maliqit” nga Kastriot Dervishi Në përfundim të procesit të Maliqit, tre u ekzekutuan me pushkatim dhe dy me varje në...

Njeriu që e varën në litar dy herë nga Agim Hamiti

  Njeriu që e varën në litar dy herë nga Agim Hamiti “I kemi kërkuar shumë eshtrat e babait në Maliq por, mjerisht, atje nuk kishte eshtra....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.