Nyjet-Arkivit për » “Rubbettino” «

Një Roman i Visar Zhiti në Itali

Një Roman i Visar Zhiti në Itali Vegimtari me flatra dhe gruaja e ndaluar Shtëpia e njohur botuese italiane “Rubbettino” nxorri këto ditë romanin “Perëndia mbrapsht dhe e dashura” të Visar Zhiti, Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook