back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Rozeta Hajdari

Prap bien kambanat në kishën e Currjave t’Epërm – nga Frank Shkreli

Prap bien kambanat në kishën e Currjave t’Epërm nga Frank Shkreli Nuk jam i sigurt se kush prej lexuesve - përveç atyre që vijnë nga Tropoja...

Votohet Qeveria Kurti 2 – nga Arta Sopi

Votohet Qeveria Kurti 2 nga Arta Sopi Deputetët e Kosovës me 67 vota pro, 30 kundër dhe asnjë abstenim kanë votuar për Qeverinë e re të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.