back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Qyfyret e Diktaturës

Qyfyre nga syfyret e diktaturës – nga Artan Gjyzel Hasani

Qyfyre nga syfyret e diktaturës nga Artan Gjyzel Hasani Viti 1979. Na çuan të vizitojmë Kombinatin e Autotraktorëve dhe Ekspozitën Shqipëria Sot. Një ritual propagandistik kombëtar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.