Nyjet-Arkivit për » Qendra e Tiranes «

Planet e Mbretit Zog për të shëndruar Tiranën në qytet me arkitekturë europiane (foto)

Planet e Mbretit Zog për të shëndruar Tiranën në qytet me arkitekturë europiane (foto) Mbreti Zog njihet një figurë historike dhe politike shum e diskutuar në lidhje me atë që ai Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook