back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta Studentore 2018

Mos ma prek Kryetarin! – nga Elona Caslli

Mos ma prek Kryetarin! nga Elona Caslli “Sa e bukur është hëna e dhjetorit që krejt e qetë sheh perëndimin e një viti” Sandro Penna   Hëna e...

Katallani, Qerosi dhe vëllezërit e tij – nga Enkeleda Ristani

Ai tallet hapur, është arrogant në mënyrën më të papranueshme, i dashuruar me veten dhe të mendosh, që është në krye të një qeverie,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.