back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pjetri i Madh

Putini dhe rruga e tij e gabuar… – nga Thanas L. Gjika

Putini dhe rruga e tij e gabuar… nga Thanas L. Gjika Në historinë botërore kanë dalë herë pas here drejtues shtetesh të pasura që e kanë...

Sfondi i depërtimit të sukseshëm të Bashkimit Sovjetik në Lindjen e Mesme – nga Xhaferr Deva

Sfondi i depërtimit të sukseshëm të Bashkimit Sovjetik në Lindjen e Mesme nga Xhaferr Deva (Ligjëratë e mbajtun ne Akademinë Ushtarake - West Point NY, SHBA,...

“Testamenti politik” i Pjetrit të Madh – nga Klodi Stralla

“Testamenti politik” i Pjetrit të Madh nga Klodi Stralla Sot është 350 vjetori i lindjes të Pjetrit të Madh (9 qershor 1672 - 1725), themeluesit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.