back to top
28.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pertef Kruja

Vjollca – e Gëtes Johan V. von Gëtes në Gegnisht… dhe do refleksione nga Artan Kafexhiu

Vjollca - e Johan V. von Gëtes në Gegnisht dhe do refleksione nga Artan Kafexhiu Është një libërth me përkthimet e Johan V. von Gëtes, i...

Një poezi, tri përkthime… Ndre Mjeda, Vehbi Bala, Jorgo Bllaci – nga Ma. Marjola Papadhima

Një poezi, tri përkthime... Ndre Mjeda, Vehbi Bala, Jorgo Bllaci nga Ma. Marjola Papadhima Përkthimi është një përbërës i komparatizmit. Qasja komparatiste i jep rëndësi të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.