Nyjet-Arkivit për » Përfaqësues i Studentëve «

“Nuk do kenë më asnjë shans”! – Marin Mema zgjidhet përfaqësues i studentëve, dhe trondit politikën

“Nuk do kenë më asnjë shans!” Marin Mema: përfaqësues i studentëve - tronditet politika Do reagoj siç nuk ka ndodhur më parë! Gazetari i njohur, Marin Mema, është zgjedhur me një numër të madh votash nga Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook