back to top
33.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pellazge-Etruske-Sarde

Shtresë e përbashkët onomastike mes gjuhës sardine dhe shqipe, “rastësi”?! nga Lekё Pepkolaj

Shtresë e përbashkët onomastike mes gjuhës sardine dhe shqipe, “rastësi”?! nga Lekё Pepkolaj Më shumë se tridhjetë autorë të vjetër grek e latin na flasin per Pellazgët...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.