Nyjet-Arkivit për » Pele «

Lamtumira e një Mbreti… – nga Adriatik Riza Dosti

Lamtumira e një Mbreti… nga Adriatik Riza Dosti Absolutisht që e enjtja e 29 dhjetorit 2022, do të hyjë në historinë e futbollit botëror e veçmas atij brazilian… si dita më e Lexo Me Teper.

Botërori: Brazil 2014 – Nata e zezë e Shna Ndout për Demat e Kuq

Hymni i Botërorit Brazil – 2014 Projekt ligj i Botërorit Brazil – 2014 Ky projektligj vlen vetëm për gratë e gjithë atyre që janë tifozë futbolli, dhe në mënyrë taksative kërkohet prej Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook