back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pandeli Koçi

Një foto dhe…disa rreshta-Pano Taçi – nga Qerim Vrioni

  Një foto dhe...disa rreshta-Pano Taçi nga Qerim Vrioni Më 13 qershor 2012, u nda nga jeta poeti “rebel” Pano Taçi. Si homazh per kujtimin e tij...

Një foto… dhe disa rreshta per Pano Taçin – nga Qerim Vrioni

Një foto... dhe disa rreshta per Pano Taçin nga Qerim Vrioni Me poetin Pano Taçi (1928-2012) më njohu gjatë një përurimi libri, miku ynë i...

Visar Zhiti: Si më dënuan 10 vjet burg për poezi! rrëfen emrat e shkrimtarëve që i bënë aktekspertizën: – ekskluzive nga Alma Mile

Visar Zhiti: Si më dënuan 10 vjet burg për poezi! rrëfen emrat e shkrimtarëve që i bënë aktekspertizën: ekskluzive nga Alma Mile Visar Zhitit, Zoti i...

Visar Zhiti: Si më dënuan 10 vjet burg për poezi! rrëfen emrat e shkrimtarëve që i bënë aktekspertizën: – ekskluzive nga Alma Mile

Visar Zhiti: Si më dënuan 10 vjet burg për poezi! rrëfen emrat e shkrimtarëve që i bënë aktekspertizën: ekskluzive nga Alma Mile Visar Zhitit, Zoti i...

Qerim Vrioni zbulon thesaret e Kolë Macës, fotografit të “pikëllimave” – nga Dhurata Hamzai

Qerim Vrioni zbulon thesaret e Kolë Macës, fotografit të “pikëllimave” nga Dhurata Hamzai Në librin e ri “Pikëllim në një foto të vjetër”, studiuesi i njohur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.