Nyjet-Arkivit për » Operativi dhe bariu «

Operativi dhe bariu – nga Gazmend R. Kolgjini

Operativi dhe bariu nga Gazmend R. Kolgjini Nga viti 1985-’86, vjen një operativ për zonën e fshatrave Ujimisht, Lusën, Vilë dhe Bushtricë. Ndërkohë që operativi po kthehej nga Bushtrica për në fshatin Lusën Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook