back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Niket Dardani

Një foto… dhe disa rreshta për Profesor Ramadan Sokoli – nga Qerim Vrioni

Një foto... dhe disa rreshta për Profesor Ramadan Sokoli nga Qerim Vrioni Profesor Ramadan Sokoli, miku im i vyer, në vizitat e shpeshta që i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.