back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Nik Ukgjini

Abat Prend Doçi për gjuhën dhe arsimin shqip…! – nga Luigj Martini

Abat Prend Doçi për gjuhën dhe arsimin shqip...! nga Luigj Martini Dita Ndërkombetare e gjuhës Amtare 107 vjet nga shuarja e Abatit të Mirditës, në Orosh “Për Prend...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.