back to top
36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Nik Mark Ujka

Prek Cali… dhe Epopeja e Urës së Tamarës nga Ilir Seci

Prek Cali... dhe Epopeja e Urës së Tamarës nga Ilir Seci 71 vjet më parë, me 15 Janar 1945, Kreshniku i Malsisë Prek Cali ua vuri...

Kryengritja Antikomuniste e Postribës nga Ilir Seci

Kryengritja Antikomuniste e Postribës nga Ilir Seci 9 shtatori 2014 - Përvjetori i 68-të i Kryengritjes Antikomuniste të Postribës 9 shtatori sjell çdo vit përvjetorin i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.