back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Nevila Jaupaj

Shqipe Nebiaj dhe Art Show i saj: “Mendje Endacake”

Shqipe Nebiaj dhe Art Show i saj: “Mendje Endacake” Art Show: “Mendje Endacake” Adresa: 116 Merritts Rd - Farmingdale NY 11735 Ekspozita është e hapur nga ora...

Kokëfortë në vendimet e jetës sime… nga Nevila Jaupaj

Kokëfortë në vendimet e jetës sime... nga Nevila Jaupaj "Me dehni t'ju tregoj gjithçka, dhe esëll t'ju tregoj çfarë dua nga vetja dhe ndjesitë e...

Dritero Agolli (1931-2017) – Shkrimtari dhe Vdekja – 27 Opinione

Dritero Agolli (1931-2017)  Shkrimtari dhe Vdekja - 27 Opinione Më dhëmbin gjitha Vdekjet - edhe tëndja, po më shumë më dhembin Poetët e Vrarë... nga Heshtja e...

Për Nënën time! nga Nevila Jaupaj


Për Nënën time! nga Nevila Jaupaj
 Ajo sot është në vend të parë në zemrën time... Deri dje kam pasë babin... pse dihet tashmë që...

Statuse të përzgjedhura prej miqve të mi… për vitin 2015

Statuse të përzgjedhura prej miqve të mi... për vitin 2015             Paradë e shëmtuar e fukarallëkut të mendjes, mungesës së fantazisë, kreativitetit, profesionalizmit... Zero frymëzim, zero...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.