back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ndue Shyti

Mos t’ishte nana, isha ba Da Vinçi! nga Roland Gjoza (Ese për piktorin Kel Kodheli)

Mos t'ishte nana, isha ba Da Vinçi! esse nga Roland Gjoza  (për piktorin Kel Kodheli) Nana nji dhe grueja dy. Mos ishin të dyja, isha...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.