back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ndue Progni

Visar Zhiti: Sokol Sokolit dhe Tom Ndojës ua nxorrën sytë para pushkatimit – Bisedoi Nebil Çika

Sokol Sokolit e Tom Ndojës ua nxorën sytë para pushkatimit Visar Zhiti bisedon me Nebil Çiken “Më maternitetin e Tiranës janë bërë kurban 100 foshnje për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.