back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ndre Zadeja

At Bernardin Palaj OFM në përvjetorin e martirizimit Aleksandër Tanushi

Atë Bernardin Palaj OFM në përvjetorin e martirizimit nga Aleksandër Tanushi, OFM Shfletojmë kalendarin për të përkujtuar sot më 8 dhjetor përvjetorin e vdekjes...

Lek Pervizi: “Kur penat ishin si gryka armësh vrastare…”

Lek Pervizi: “Kur penat ishin si gryka armësh vrastare...” Jozef Radi interviston intelektualin dhe eruditin Lek Pervizi revista“Ars” (maj 2005) Cili është kufiri që ndan artin...

Guljelm Deda – intelektual i shquem shkodran… Lek Pervizi

Guljelm Deda - intelektual i shquem shkodran... nga Lek Pervizi Kush e kishte mendue se do te vinte dita që unë të shkrueja për Lemin,...

Lazër Radi: Njeriu që na mësoi me dashtë lirinë… – nga Jozef Radi

Njeriu që na mësoi me dashtë lirinë... esse nga Jozef Radi Lazër Radi e kapërceu shekullin e jetës dhe përtejjetës së vet. N'at shenjtninë e tij...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.