back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ndoc Shllaku

Mbi historikun e Radio Shkodrës… nga Teona Bushati

Mbi historikun e Radio Shkodrës... nga Teona Bushati Për historinë e Radio Shkodrës është shkruar pak deri me sot, ndaj në bashkëpunim me anëtare të grupit...

“Violinisti i mirënjohun Ndoc Shllaku dhe shkolla që themeloi” – nga Robert Prennushi

Violinisti i mirënjohun Ndoc Shllaku dhe shkolla që themeloi nga Robert Prennushi* Tue marrë shkas nga nji përvjetor i randësishëm, siç asht 50 vjetori i Shkollës...

Katër Poezi… dhe nji shënim per Leticia Gargjolën

Poezia e Leticia Gargjolës në shqip, dhe brezi i saj... Poezia nuk shpjegohet, ajo thjesht ndjehet... dhe sa ma shumë ajo ndjehet, aq ma poezi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.