back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ndoc Mirakaj

Për heroin e lirisë Ndoc Mirakaj – nga Profesor Ernest Koliqi

Për heroin e lirisë Ndoc Mirakaj nga Profesor Ernest Koliqi Ndoc Mirakaj lindi në Iballe të Pukës në vjetin 1919. Mësimet fillestare dhe ato të...

Njoftjet e mia me Vangjel Koçën dhe Kolë Bib Mirakaj nga Lazër Radi

Njoftjet e mia me Vangjel Koçën e Kolë Bib Mirakajn nga Lazër Radi Me Kolë Bibën isha pa dy herë në Shkodër, gjatë kohës kur isha nxanës...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.