back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ndoc Deda

Ja si e mbytën Shkodranin e pafajshëm Injac Baqli (1915-1954) nga Fritz Radovani – Dhe dekorimi i hetuesit të dosjes Nr. 1989, Fahri Kraja!

Ja si e mbytën Shkodranin e pafajshëm Injac Baqli (1915-1954) nga Fritz Radovani Dhe dekorimi i hetuesit të dosjes Nr. 1989, Fahri Kraja*! Injac Baqli ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.