back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Nazmi Peci

Vrasja e Xhemail Mustafës – nga Ing. Nazmi Peci

Vrasja e Xhemail Mustafës nga Ing. Nazmi Peci Xhemail Mustafa ishte krijues letrar, dhe personalitet i shquar politik e publik në Kosovë. Ai u vra...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.