back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Nazim Vuçiterna

103 letrat e Shkodranit, Sheuqet Muka, personalitet i shquar i Arsimit dhe kulturës shqiptare – nga Pertefe Leka

Jozef, ju përshëndes përzemërsisht. Uroj të jeni mire, sidomos në këtё situatё të imponuar nga pandemia. Shkrimin që po ju nis për personalitetin në fjalë, nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.