back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mustafa Gjinishi

Mërgim Korça – “Mbi kolaboracionizmin plus shkrime të tjera”

Mërgim Korça "Mbi kolaboracionizmin plus shkrime të tjera" Tiranë 2014 Mblodhi Bardhyl Selimi Mbi Kanunin Profesori japonez Kazuhiko Yamamoto, specialist i fushës së ligjshmërisë kanunore botërore: “Kanuni i Maleve...

Dhjetë pyetje Nexhmije Hoxhës nga Uran Butka

Dhjetë pyetje Nexhmije Hoxhës nga Uran Butka E ndoqa intervistën e gazetares R. Xhunga me Nexhmie Hoxhën mbrëmjen e shkuar. Me këtë rast dëshiroj t’i...

Kush na i prishi njerëzit? nga Ilir Hashorva

Kush na i prishi njerëzit? nga Ilir Hashorva Ndërsa kundërshtarëve të tij komunizmi iu sul me tërbim dhe i shkatërroi kulturalisht, ekonomikisht dhe  fizikisht, njerëzve...

Hamit Matjani – luftoi me fashistët, me nazistët, dhe… u var nga komunistët…

Hamit Matjani - luftoi me fashistët, me nazistët, dhe... u var nga komunistët... Flet Xhavit Matjani: E vërteta e babait tim, Legjenda dhe jeta reale i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.