back to top
33.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Montale dhe Dante"

Arshi Pipa: “shkatrrimtari” i përjashtuari… – Mile bisedon me studiuesin Agron Tufa (2007)

Arshi Pipa: "shkatrrimtari" i përjashtuar..* Alma Mile bisedon me studiuesin Agron Tufa (2007) Në 10-vjetorin e vdekjes, u mbajt një sesion shkencor mbi veprën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.