Nyjet-Arkivit për » Miranda Jegeni «

Krishtlindjet e para… dhe të fundit bashkë… nga Miranda Jegeni

Krishtlindjet e para… dhe të fundit bashkë… nga Miranda Jegeni Dimri vinte shumë shpejt në qytetin tonë të vogël, që shtrihej përgjat liqenit dhe rrethohej në perëndim nga malet e z bardhura Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook