back to top
33.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Michael Jordan

Nji Ëndërr që quhej Drazhen Petroviç… nga Jozef Radi

Nji Ëndërr që quhej Drazhen Petroviç... nga Jozef Radi Për të gjitha ata që e kanë ndjekur Basketbollin Europian të viteve ’80, është e pamundur t’u...

Michael Jordan (1963) – Suksesi

“Shpesh më kanë dhanë besimin e gjuejtes  së fitores n'sekondën e fundit, dhe unë e kam humbë... Kam dështue shumë e shumë herë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.