back to top
26.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mërkur Bua

Kush jemi ne shqiptaret? – nga Ervina Toptani

Kush jemi ne shqiptaret? nga Ervina Toptani Sot, do t’i përgjigjesha kësaj pyetje me fjalët e të madhit Fishtë: ne jemi njashtu siç na don hasmi!...

Gjeneral i shquar Stradiot: Gjergj Basta – Shqiptarët – mjeshtra të Artit ushtarak në shek. XV-XVI

Gjeneral i shquar Stradiot: Gjergj Basta Shqiptarët - mjeshtra të Artit ushtarak në shek. XV-XVI Është e zakonshme kur shfleton kronikat e shekujve XV dhe XVI,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.