Nyjet-Arkivit për » Merita Bajraktari «

Kemi humbur respektin për dinjetitin e individit – nga Merita Bajraktari

Kemi humbur respektin për dinjetitin e individit nga Merita Bajraktari Mirëmëngjes, Sapo pimë kafen e mëngjesit dhe po kthehem në pune. Por nuk më bën dora t’u përgjigjem emaileve të punës. Mendova Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook