back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mendimi

Mendime te nje qytetarje… nga Marsida Najdeni

Mendime te nje qytetarje… nga Marsida Najdeni E dua qytetin tim! Tiranën është vështirë mos ta duash nëse je lindur e rritur aty me breza. Syresh...

Anton Çehov (1860-1904) – Gjuha dhe Mendimi

"Mos ia jepni kurrë mundësinë gjuhës me e tejkalue mendimin… "

Sokrati (470-399 p.K.) – Mendimi
 

Nuk mundem me i mësue asgja askujt... veç përpiqem me ua ba sa ma të mundun që të mendojnë!

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.