back to top
18.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mëhill Preka

At Bernardin Palaj – folkloristi i Visareve Kombtare

At Bernardin Palaj - folkloristi i Visareve Kombtare Nëse Elias Lonrost (1802-1884) mblodhi këngë të moçme, histori dhe legjenda duke udhëtuar në të gjitha...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.