back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mazrak Zadran

Afganistani – Zemra e Azisë dje dhe sot nga Klajd Kapinova

Afganistani - Zemra e Azisë dje dhe sot nga Klajd Kapinova “Ne po flasim për njerëz shumë, shumë armiqësorë. Këta janë njerëzit që tani thonë: “Ne...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.