back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mariogo Pozio

Kristo Floqi (1873-1951) – nga Gazmend Bakiu… dhe disa shtesa prej atyre që e njohën…

Kristo Floqi (1873-1951) - nga Gazmend Bakiu dhe disa shtesa prej atyre që e njohën... Kristo Floqi (1873-1951) u shfaq në letrat shqipe më 1904, kur përktheu...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.