Nyjet-Arkivit për » Marenglen Rrapi «

Si ma pushkatuan komunistët bashkëshortin dhe ma burgosën djalin – rrëfim nga Pashke Miri

Si ma pushkatuan komunistët bashkëshortin dhe ma burgosën djalin rrëfim nga Pashke Miri Po si e gjetët vendin ku ishte varrosur bashkëshorti juaj? - E tregoi prokurori. Pas ardhjes së demokracisë, Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook