back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Madalenë Ollbrajt

Një studim i munguar për kohërat dhe kohën që jetojmë – nga Thanas L. Gjika

Një studim i munguar për kohërat dhe kohën që jetojmë nga Thanas L. Gjika (Mbi studimin etnokulturor: “Toponimia e Gollobordës: Diskursi i Dygjuhësisë dhe Derivati i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.