back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Luljeta Bozo

Luljeta Bozo dhe Holokausti i Enver Hoxhës – nga Nashi Brooker

Luljeta Bozo dhe Holokausti i Enver Hoxhës nga Nashi Brooker “Sa e vogël, sa shumë zemra e njeriut duron, Atë copëz që ligjet, mbretërit mundet ta lëndojnë...

Justifikimi i diktaturës është teatër ligësie! – nga Agim Baçi

Justifikimi i diktaturës është teatër ligësie! nga Agim Baçi Kandidatja që kryeson sot listën e Partisë Socialiste, Luljeta Bozo, ndoshta ka ëndërruar gjatë që si deputete...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.