back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Liqeni i Ohrit

Lasgushi – Poet i Bukurisë Magjike Kujtime nga Naum Prifti

Lasgushi - Poet i Bukurisë Magjike Kujtime nga Naum Prifti “...se qeveria është si ai hajvani i madh që shkon rrugës dhe i shkel marauzhgat me këmbë...

Në dy anët e një Liqeni… nga Adriatik Riza Dosti

Në dy anët e një Liqeni... nga Adriatik Riza Dosti Perëndim i vagëlluar mi Liqerin pa kufir Po përhapet dal-nga-dale një pluhúrë si një hije. Nëpër Mal e...

Fqinji i Bodrumit tregim nga Edmond Hasani

Fqinji i Bodrumit tregim nga Edmond Hasani I vjen gjithmonë era hudhra nga goja, e pavarsisht se dua ta shikoj me simpati, kur ja ndjej edhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.