Nyjet-Arkivit për » Kryqi i San Giorgos «

Një shuplakë moralë të mëdhenjve të Evropës dhe Amerikës – nga Marina Stella Di Somma

Një vajzë i jep një shuplakë moralë të mëdhenjve të Evropës dhe Amerikës: letra që u bë virale e që përfshin mendimin shumë italianëve Në pak orë ajo ka bërë xhiron Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook