Nyjet-Arkivit për » Johan Krojf «

Johan Krojf (1947 – 2016) – Ikja e nji Legjende

Johan Krojf (1947 – 2016) – Ikja e nji Legjende Futbolli mbetet nji nga sportet më të dashura të jetës sime… dhe nji nga personazhet që ma ka bërë magjepës futbollin, pa Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook