back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jani Thomaj

Akademikët e politikës dhe sharlatanët e shkencës – nga Genci Hoti

Akademikët e politikës dhe sharlatanët e shkencës nga Genci Hoti Në Shqipëri ndodh një fenomen i çuditshëm, duke përfshirë edhe njerëzit me tituj shkencorë. Fshihen dokumenta...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.