back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

James Rodrigues

Reali i kundrapërgjigjet Barçës: Marrëveshje me James Rodriguez

Tregu i dhive... të sh(tr)enjta!! Mbas Botërorit 2014, ka shpërthyer tregu i blerjes së lojtarëve më të spikatur... Do të përpiqemi ta përcjellim këtë treg...

Dhimbja ime për Kolumbinë… dhe pse ndodh që Botërorët s’i fiton më i miri…

Dhimbja ime për Kolumbinë... dhe pse ndodh që Botërorët s'i fiton më i miri... nga Jozef Radi Kolumbia ishte padiskutim skuadra më e mirë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.