back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jamarber Mako

Dyzimi mendor i krijuesve shqiptarë gjatë diktaturës dhe pas saj – ese nga Thanas L. Gjika

Dyzimi mendor i krijuesve shqiptarë gjatë diktaturës dhe pas saj Ese nga Thanas L. Gjika Kjo ese nuk synon të hapë polemikë mbi problemin e dyzimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.