back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jahja Draçolli

“Një humbje e pakthyeshme e madhështisë së vërtetë”! – nga Jahja Draçolli

“Një humbje e pakthyeshme e madhështisë së vërtetë”! nga Jahja Draçolli Në Vjenë, më 10 gusht 2019, ka ndërruar jetë Radoslav Katičić, një ndër kroatologët dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.