back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jacques Charrier

Brigitte Bardot, 80 vjet bukuri autentike… Laura Squillaci

Brigitte Bardot, 80 vjet bukuri autentike... dhe një jetë jetë kushtuar kafshëve Laura Squillaci Muza e Andy Warhol, katër martesa dhe një flirtim me Jimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.