back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jacob Burckhardt

Bizantizmi – nga Artan Kafexhiu

Bizantizmi* nga Artan Kafexhiu Në Athinën klasike, thuhet se të diturit dhe filozofët, nuk njihnin autoritet tjetër mbi kokë, veçse diturinë dhe mendjen e tyre. Bisedat...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.